اطلاعرسانی ها

آشنایی کامل با نحوه طراحی سوال امتحانی در سامانه

سامانه ای-برگه محیط هوشمندی برای دسته بندی سوالات و افزودن سوالات مناسب به منظور بهره گیری از آن توسط معلمین عزیز و دانش آموزان گرامی طراحی شده است. بدین منظور لازم است که سوالات وارد شده به پایگاه داده سامانه یک دست و با روال یکسان وارد شوند. این امر بدین منظور مهم است که موقع طراحی آزمون ساختار سوالات یکنواخت و مانند هم گردد تا برای آزمونگیر و آزمون دهنده خوانا باشد.

به منظور درک بهتر و آشنایی با نحوه طراحی سوال امتحانی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود نکات مهم و ضروری طراحی سوال

درباره ای-برگه:

 سامانه جامع مشارکتی آنلاین طراحی سوال، صدور و چاپ برگه امتحانی (www.ebarge.ir) در واقع وب سایتی است تا از طریق آن معلمان عزیز با مشارکت هم پایگاه داده جامع سوالات امتحانی اعتبارسنجی شده فراهم نموده و خود معلمان، دانش آموزان و اولیا آنها بتوانند در هر زمان و در سریعترین زمان ممکن از هر فصل یا بخش کتاب، امتحان کتبی با قابلیت چاپ و تکثیر طراحی نمایند. همچنین وب سایت قابلیت جامعه مجازی را داشته و کاربران می توانند باهم تعامل کرده و آموزش ها و نوشته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

بعلاوه اینکه در این سامانه برای ارج نهادن به فعالیت دبیران و دیگران ارز مجازی با نام براز فراهم شده است. که موجب می شود فعالیت هر کاربر اعتبارسنجی شده و هدایای برازی برای این افراد پیش بینی شود.

[برای مطالعه راهنمای کامل سامانه کلیک نمایید.]

با تشکر از عزیزانی که در پیشبرد این طرح مشارکت دارند:

- سینا عبداللهی    - شایان محمدمراد اقدم      - سینا عالی نژاد      - علی امیر تارونی

و همچنین

- محمد پورعلی    - متین صفرنژاد    - مهدی شاهوردی     - مهدی غریب خواه     - یاسین کریم خانی    - علی سلیمانی

- صفا پورقلی    - فرهام رستمی    - ساسان امانی    - پدرام بابایی    - حسن نعمت نژاد     - علی الهوردی زاده